The Auto Moto przedstawia: Nowy trzykołowy skuter spalinowy z dachem

The Auto Moto przedstawia: Nowy trzykołowy skuter spalinowy z dachem

Skuter spalinowy z dachem – wygoda i wytrzymałość w jednym

Auto Moto prezentuje najnowszy 3-kołowy skuter spalinowy z dachem, stworzony z myślą o wygodnym i bezpiecznym korzystaniu z pojazdu przez wszystkich poruszających się użytkowników. Skuter wykonany jest z wytrzymałych materiałów i wyposażony w najnowocześniejsze technologie, dzięki czemu jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy lubią jazdę na pojazdach spalinowych.

Budowa skutera spalinowego

Skuter spalinowy z dachem został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu optymalnej wytrzymałości oraz wygody jazdy. Dzięki zastosowaniu wytrzymałych materiałów oraz wzmocnieniom w miejscach narażonych na największe obciążenia, skuter jest zarówno trwały, jak i bezpieczny.

Kompozycja trzech kołek i dachu pozwala na wygodne i bezpieczne korzystanie z pojazdu. Przedni reflektor LED zapewnia wystarczającą widoczność w trakcie jazdy, a zainstalowany tuż obok niego czujnik deszczu i świetlny czujnik ruchu pozwalają na odpowiednie reagowanie na zmieniające się warunki atmosferyczne.

Silnik i układ napędowy

Skuter spalinowy Auto Moto wyposażony jest w silnik wysokoprężny o mocy 8 KM. Układ napędowy pozwala na szybkie i bezpieczne przemieszczanie się zarówno po mieście, jak i poza nim. Prędkość maksymalna tego pojazdu wynosi ponad 40 km/h, co sprawia, że jest on idealnym rozwiązaniem na mniejsze i średnie odległości.

Hamulce i inne elementy wyposażenia

Skuter spalinowy Auto Moto wyposażony jest w hamulce tarczowe na obu tylnych i przednim kołku. Przedni hamulec jest dodatkowo wyposażony w czujnik deszczu i świetlny czujnik ruchu, służący do odpowiedniego reagowania na warunki atmosferyczne.

Wyposażenie dodatkowe skutera to między innymi gniazdo USB do ładowania urządzeń, radio Bluetooth, wyświetlacz LCD, zegar oraz zaawansowany system nawigacji GPS.

Bezpieczeństwo na drodze

Auto Moto oferuje skuter spalinowy z dachem wyposażony w szereg elementów, mających na celu zwiększenie bezpieczeństwa podczas jazdy. Wśród nich znajdują się między innymi kamery bezpieczeństwa, reflektory LED, czujnik deszczu i świetlny czujnik ruchu oraz system nawigacji GPS.

Ponadto, skuter wyposażony jest w systemy ABS oraz EBD, które zapewniają bezpieczną i skuteczną hamowanie w każdych warunkach. Dodatkowo, system EBD automatycznie dopasowuje siłę hamowania do obciążenia dla lepszego bezpieczeństwa w każdej sytuacji.

Łatwa i szybka konserwacja

Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii skuter spalinowy z dachem oferuje bardzo łatwą i szybką konserwację. Centralny system ostrzegania o awarii oraz wyświetlacz LCD pozwalają użytkownikowi na szybkie i łatwe diagnozowanie problemów technicznych.

Skuter posiada też system automatycznego odzyskiwania energii, który pozwala na gromadzenie energii elektrycznej, wytwarzanej podczas hamowania lub wpadania w dziury na drodze.

Cena i dostępność

Nowy trzykołowy skuter spalinowy z dachem od Auto Moto jest dostępny w sprzedaży w cenie 4995 zł. Pojazd został objęty 2-letnią gwarancją, która obejmuje wszystkie awarie techniczne wynikające z eksploatacji.

Podsumowanie

Skuter spalinowy z dachem od Auto Moto jest doskonałym połączeniem wygody i wytrzymałości. Jego 8-konny silnik i nowoczesne technologie pozwalają na szybkie i bezpieczne przemieszczanie się, a szereg elementów wyposażenia dodatkowego zapewnia wygodę i bezpieczeństwo. Skuter jest dostępny w sprzedaży w cenie 4995 zł i jest objęty 2-letnią gwarancją.