SketchUp cena

Jakich wtyczek użyć? SketchUp cena 

Wtyczka Clean-Up służy do optymalizacji modelu. Możesz go użyć do usunięcia nieużywanych elementów lub usunięcia ukrytej geometrii. Możesz go użyć do łączenia identycznych materiałów i powielania twarzy. Wszystkie te cechy sprawią, że Twój model będzie lżejszy, zwłaszcza jeśli pracujesz nad dużym projektem miejskim. Jest dostępny dla komputerów Mac i Windows za darmo.

Dlaczego warto wybrać SketchUp?

  • Jest to łatwe w użyciu oprogramowanie rivasoft.pl; to tak, jakbyś używał rąk do rysowania. I jest stworzony dla początkujących i profesjonalistów.
  • Jest to intuicyjne oprogramowanie, a przepływ pracy jest bardzo szybki. Uzyskasz wyniki w mgnieniu oka.
  • To wszechstronne oprogramowanie, które można wykorzystać w architekturze krajobrazu, projektowaniu wnętrz, projektowaniu mebli i tworzeniu gier wideo.
  • Magazyn oprogramowania ma dużą bibliotekę pełną nieskończonych obiektów wszelkiego rodzaju.
  • SketchUp współpracuje z Google Earth, dzięki czemu możesz umieścić swój projekt w odpowiednim miejscu.
  • Oprogramowanie jest kompatybilne z wieloma wtyczkami innych firm, więc masz tak wiele możliwości, jeśli chodzi o renderowanie.
  • SketchUp jest również kompatybilny z wieloma formatami plików i umożliwia eksportowanie i importowanie wielu różnych formatów plików.

SU Make

Sketchup Make (wcześniej SketchUp do użytku domowego i osobistego), wprowadzony w maju 2013 r., to bezpłatna wersja do użytku domowego, osobistego i edukacyjnego. Zaczyna się od 30-dniowej wersji próbnej programu SketchUp Pro. Po tym czasie użytkownicy mogą zaakceptować Warunki korzystania z usługi i nadal bezpłatnie korzystać z programu SketchUp Make. Nie będzie kolejnych wydań programu Make po listopadzie 2017 r. Oczekuje się, że użytkownicy przejdą na SketchUp Free, chociaż instalator pozostaje dostępny do pobrania.

SU PRO

SketchUp Pro zawiera funkcjonalność SketchUp Make oraz importerów i eksporterów do popularnych formatów 2D i 3D, dostęp do LayOut (oprogramowanie do dokumentacji 2D) i Style Builder (tworzenie niestandardowych stylów krawędzi dla modeli SketchUp). SketchUp Pro 2016 ma natywną integrację z Trimble Connect, traktuje modele 3D Warehouse jako odniesienia, całkowicie przebudowany Generuj raport, a teraz LayOut oferuje przyjazne dla sieci obiekty referencyjne, a także nowy interfejs API LayOut. Licencjonowanie SketchUp Pro jest wieloplatformowe i działa zarówno na komputerach z systemem Windows, jak i Mac.