Linia produkcyjna do pelletu 

Linia produkcyjna do pelletu – specyfikacja urządzenia

Ta maszyna jest wyposażona w siedem podstawowych elementów – rębak do drewna, piec grzewczy, młyn peletowy, maszynę pakującą, chłodnicę, suszarkę i młyn młotkowy. Wszystkie wykonane są z mocnych, trwałych materiałów. Jego zaawansowana konstrukcja jest wyposażona w wysokiej jakości rębaki z ruchomymi częściami wykonanymi z ostrego stopu. Materiały te są odporne na zużycie i wykonane zgodnie z najnowszą technologią. Części te ulegają niewielkiemu zużyciu i dlatego mogą zmniejszyć nasze zużycie. Młyn młotkowy posiada mocne, starannie dobrane podwójne łożyska kulkowe i doskonałą odporność na wibracje.

Komponenty i ich zalety

Młyn wielofunkcyjny: Ta maszyna może być szeroko stosowana we wszystkich gałęziach przemysłu, w tym paszach dla zwierząt gospodarskich, produkcji chemicznej, nawozach organicznych, elektryczności, biopaliwach, produkcji pelletu drzewnego i innych.

Niskie zużycie energii: Ta maszyna oferuje wyjątkowo niskie zużycie energii. Zmniejsza do 50% twoje zapotrzebowanie na energię, wytwarza minimalne wibracje i ma ponad 40% wydajność grzewczą. Pozwala to zaoszczędzić pieniądze, a jednocześnie pomaga ocalić planetę.

Łatwa instalacja i obsługa: Linia do produkcji pelletu jest łatwa w instalacji i obsłudze, szczególnie w porównaniu z innymi opcjami dostępnymi na rynku. Będziesz mieć dostęp do kompleksowej usługi, która zaspokoi potrzeby każdego klienta, od dużych międzynarodowych firm po osoby prywatne. Odpowiedzi na Twoje pytania zostaną udzielone w ciągu 24 godzin lub krócej z dostępnymi wizytami na miejscu.

Wszechstronny i regulowany: Ta maszyna może kruszyć i przetwarzać wszystkie rodzaje materiałów na pelety, w tym płyty z pianki PCV, drewno, chwasty, słomę, a nawet płuczkę do odpadów. Jego komora mielenia ze stali o wysokiej wytrzymałości jest trwała i zapewnia większą ogólną wydajność niezależnie od rodzaju obrabianego materiału.

Automatycznie pakuje i schładza pelety: Nie wszystkie linie do produkcji peletów są wyposażone w chłodnice i pakery, ale ta ma. Może zaoszczędzić pieniądze, łącząc wszystkie potrzebne funkcje w jednej maszynie.

W oparciu o różne materiały posiadamy odpowiednie linie peletowe. Cały proces obejmuje Sekcję Kruszenia Materiału, Sekcję Suszenia, Sekcję Granulowania, Sekcję Schładzania Pelletu oraz Sekcję Pakowania Pelletu. Zdolność produkcyjna może wynosić od 500 kg / h do maks. 20 ton / h, poniżej przedstawiamy nasz projekt, który dostosowaliśmy dla naszych klientów o wydajności 10 t / h.